طراحی و مهندسی

 ما همواره بر ارتباط با مشترى جهت شناخت نيازها و حل مسائل تمركز داريم. از اين رو راه حل هاى متنوعى را بر اساس توانايى هاى مجموعه ارائه ميكنيم. يكى از اين توانايى ها، بهينه سازى توپولوژى و يا طراحى بر اساس ساخت افزايشى هست. با تمركز بر اين موضوع، سفارشى سازى طراحى در كمترين زمان قابل انجام ميباشد. برخى نرم افزار هايى كه تيم تخصصى ما در اين ضمينه با آنها كار ميكنند عبارتند از :

ساخت قطعات و مجموعه هاى صنعتى

ما بر اين باور هستيم كه تمامى مراحل توليد در مجموعه ما به صورت يكپارچه قابل انجام است. از اين رو تمامى مراحل مونتاژ و نصب قطعات بسته به نياز مشترى را ميتوان در يك محل انجام داد. اين امر باعث كاهش هزينه نهايى مي شود و زمان رسيدن مجموعه قطعات به مشترى كاهش مي يابد.

ماشینکاری CNC

بخش اصلى خدمات ما، ماشينكارى قطعات مختلف صنعتى ميباشد. قطعات توليد شده هم در دريا، زمين و فضا كاربرد داشته اند.

  • فرز كارى سى ان سى پيچيده ترين قطعات تا ٥ محور همزمان و از ابعاد بسيار كوچك تا طول ١.٥ متر
  • تراشكارى سي ان سى تا ٣ محور از ابعاد بسيار كوچك تا قطر ٢ متر و ارتفاع ٢ متر
  • سنگ زنى سى ان سى رو و داخل تا قطر ٢٥٠ و ارتفاع ١ متر
ساخت افزایشی فلزات

بخش ساخت افزايشى شركت فلز فام كوشا در سال ١٣٩٧ با بهره گيرى از دانش متخصصان بين المللى در اين حوزه و انتقال تكنولوژى، راه اندازى شد.

هم اكنون اين بخش جزو پيشرفته ترين بخش هاى شركت فلز فام كوشا مي باشد و در آن با استفاده از امكانات بخصوصى كه فراهم شده، فرايند ساخت قطعات صنعتى در حال انجام است.

قابلیت های ویژه این فناوری نظیر تولید قطعات با پیچیدگی هندسی بالا با وزن کم، قابلیت تغییر خواص بسته به نیاز و کاهش هزینه تولید سبب افزایش بهره وری می گردد

اندازه برداری و کنترل کیفیت

علاوه بر كنترل كيفيت در زمان ساخت، دوباره بعد از فرايند ساخت نيز چك ميشوند تا اطمينان حاصل كنيم كه قطعات با بيشترين كيفيت به مشترى خواهد رسيد. اين امر نيازمند ماشين آلات كنترل اندازه گيرى مانند CMM ميباشد.

همچنين ارائه گزارشات و چك ليست قطعات نيز به مشترى منتقل ميشود.